2017.09.09 ŁKS 1926 Łomża – Pelikan Łowicz 3:2 (1:1)

W 7. kolejce III ligi Pelikan Łowicz zmierzył się na wyjeździe z ŁKS 1926 Łomża. Sobotnie spotkanie zakończyło się wygraną ŁKS-u 3-2.

Już w siedem minut po pierwszym gwizdku piłkę w siatce ŁKS umieścił Robert Kowalczyk. Na odpowiedź Pelikan czekał do 42. minuty spotkania. Wówczas wyrównującego gola strzelił Paweł Wasiulewski.

Podobnie wyglądała druga połowa spotkania. To podopieczni Marcina Płuski w 47. minucie podwyższyli prowadzenie nad rywalami z Łomży. Wynik 2-1 utrzymywał się do 65. minuty, kiedy to spotkanie ponownie wyrównał Wasiulewski.

Decydujący gol wpadł do naszej bramki w 80. minucie. Wówczas sędzia podyktował rzut karny dla gospodarzy. ŁKS wykorzystał szansę, piłkę w siatce umieścił Rafał Maćkowski.

Obecnie łowiczanie z dorobkiem 9 punktów zajmują 12. miejsce w tabeli.

ŁKS 1926 Łomża – Pelikan Łowicz 3:2 (1:1)

Paweł Wasiulewski ’42, ’65, Rafał Maćkowski ’80 (k) – Robert Kowalczyk ‚7, Michał Wrzesiński ’47