3 punkty zostają w Łowiczu

Po zaciętym meczu Pelikan Łowicz pokonał w 9 kolejce ZKS Olimpię Zambrów 2:1(0:1).Obydwie bramki dla naszego zespołu zdobył Piotr Piekarski.

Bardzo słaba była pierwsza połowa spotkania. Graliśmy słabo, dużo było strat, wszystko było senne, ale po rozmowie w szatni, w czasie przerwy, kiedy wyjaśniłem, że taka „bramka do szatni” motywuje przeciwnika, zawodnicy właściwie zareagowali i w drugiej połowie zagrał ten zespół, który ja chcę oglądać, mój zespół. Była agresja, pojawiły się sytuacje bramkowe i większość z założonych celów została zrealizowana. I taki zespół chcę oglądać i ja, i kibice. Bardzo się cieszymy, bo to ważne zwycięstwo, z dobrym przeciwnikiem. Jak mówiłem w zapowiedzi, mają dobrą grupę ofensywnych zawodników, którzy sprawiali nam problemy, ale wygraliśmy. – skomentował Mykola Dremluk, trener KS Pelikan Łowicz.

KS Pelikan Łowicz – ZKS Olimpia Zambrów 2:1 (0:1); br.: Piotr Piekarski 2 (55 i 66) – Kamil Zalewski (45+1).
Pelikan: Eryk Niemira – Maciej Wyszogrodzki, Grzegorz Wawrzyński, Piotr Tkacz (90+6 Kamil Woźniak), Michał Żółtowski – Krystian Mycka, Piotr Piekarski – Filip Kowalczyk (77 Krystian Białas), Kuba Wardzyński, Tomasz Kolus (88 Krystian Kruk) – Dawid Kieplin.
Olimpia: Jakub Bieliński – Bartosz Gołoszewski (77 Bartek Ciborowski), Mateusz Maliszewski, Marek Wasiiluk, Michał Dawidowicz – Shun Shibata, Patryk Malinowski – Przemysław Jastrzębski (77 Kacper Głowicki), Paweł Tomkiewicz, Michał Steć (63 Rafał Kalinowski) – Kamil Zalewski.