Bezbramkowy remis z rezerwami Legii

Pelikan Łowicz zremisował bezbramkowo z Legią II Warszawa w meczu 20. kolejki III ligi grupy pierwszej. W niedzielnym (31 marca) spotkaniu w Ząbkach w roli trenera biało-zielonych zadebiutował Mykola Dremliuk.

W 17. minucie spotkania sędzia podyktował rzut karny dla gospodarzy po faulu Krystiana Stolarczyka na jednym z legionistów. Szczęśliwie dla gości egzekutor jedenastki trafił w słupek bramki strzeżonej przez Patryka Orła.

– W drugiej połowie mieliśmy dwie dogodne sytuacje – relacjonuje kierownik drużyny Andrzej Miziołek. W zamieszaniu po stałym fragmencie gry Michał Wrzesiński próbował głową pokonać golkipera rywali, później obok słupka główkował Grzegorz Wawrzyński.

W następnej kolejce Pelikan podejmie Lechię Tomaszów Mazowiecki, która pokonała dziś Polonię Warszawa 2:0. Mecz z Lechią zostanie rozegrany w niedzielę 7 kwietnia. Pierwszy gwizdek sędziego o godzinie 11:15.

Legia II Warszawa – Pelikan Łowicz 0:0

Pelikan: Patryk Orzeł – Krystian Stolarczyk, Grzegorz Wawrzyński, Bartosz Broniarek, Michał Adamczyk – Krystian Mycka, Maciej Kaczorowski – Dawid Kieplin, Sebastian Czapa (60 Robert Kowalczyk), Michał Wrzesiński – Damian Szczepański (90 Piotr Piekarski).