Cenna wygrana w Grodzisku

W meczu 11 kolejki III ligi Pelikan pokonał na wyjeździe Pogoń Grodzisk Mazowiecki 1:2 (1:1). 

W moim odczuciu dzisiaj byliśmy lepszym zespołem i zasłużenie wygraliśmy. Oczywiście zdajemy sobie sprawę, że trochę szczęścia w niektórych sytuacjach dzisiaj mieliśmy, ale z całokształtu meczu uważam, że byliśmy lepsi. Bardzo należy to zwycięstwo docenić, bo graliśmy z zespołem, który w tej rundzie jeszcze nie przegrał u siebie, grał u siebie, ma zawodników mających doświadczenie drugoligowe, dlatego jestem dumny z naszych chłopaków, bo taki mecz był nam potrzebny. Dzisiaj przed meczem powiedziałem chłopakom, że gdyby uwierzyli w siebie chociaż w połowie tak, jak my w nich wierzymy to moglibyśmy „góry przenosić” i mam nadzieję, że dzisiaj zrobimy krok ku temu, aby uwierzyli w swoje umiejętności, że są wartościowym zespołem. Gratuluję im bardzo za to zwycięstwo, a przede wszystkim za grę. – ocenił Paweł Jakóbiak, trener KS Pelikan Łowicz.

 

GKS Pogoń Grodzisk Mazowiecki  KS Pelikan Łowicz 1:2 (1:1); br.: Jean Franco Sarmiento Campo (45+4 głową) – Szymon Sołtysiński 2 (4 i 70 karny).
Pelikan: Mateusz Wlazłowski – Jakub Pawlicki (70 Artur Sójka), Eryk Woliński, Przemysław Dwórzyński, Artur Stawikowski – Jakub Garnysz (90+3 Marek Grądzki), Patryk Pomianowski, Jakub Tabor, Adrian Olpiński (70 Kacper Falkowski) – Kamil Łojszczyk – Szymon Sołtysiński (90+3 Adam Patora).

fot. Radosław Domińczak