Cenny wyjazdowy punkt

Remisem 1:1 (0:1) zakończył się wyjazdowy mecz Pelikana Łowicz ze Zniczem Biała Piska. Bramkę dla Łowiczan zdobył Maciej Wyszogrodzki.
Nie możemy wygrać, same remisy, ale cieszymy się, że nie przegrywamy, bo to też bardzo ważne. Bramkę tracimy w ostatnich minutach i nie możemy tego wyeliminować. Ogólnie patrząc, to pierwsza połowa nie tak miała wyglądać. Wiedzieliśmy, że zespół przeciwnika będzie zagrywać długie piłki do przodu, a czasami iść na chaos i dostosowaliśmy się do ich gry.  Mieliśmy grać piłką, mieliśmy grać wszystko dołem, ale po każdym odbiorze dalsze podanie, czasami dwa i od razu była strata. Zdecydowanie nie wychodziło nam to, co planowaliśmy. Ale stwarzaliśmy sobie sytuacje, mieliśmy rzut karny, po którym prowadziliśmy – skomentował Mykola Dremluk, trener łowickiego Pelikana.

MLKS Znicz Biała Piska – KS Pelikan Łowicz 1:1 (0:1); br.: Bartosz Giełażyn (88) – Maciej Wyszogrodzki (29 karny).
Pelikan: Patryk Orzeł – Krystian Mycka, Grzegorz Wawrzyński, Piotr Tkacz, Maciej Wyszogrodzki – Patryk Pomianowski, Piotr Piekarski – Filip Kowalczyk, Kuba Wardzyński (77 Jakub Bylewski), Dawid Kieplin (65 Tomasz Kolus) – Michał Żółtowski (69 Krystian Białas).