Domowy remis z GKS Wikielec

W meczu 30 kolejki III ligi pelikan zremisował u siebie z GKS Wikielec 1:1 (0:0).

Trzeba szanować punkt, chociaż niedosyt jest bo tych sytuacji stworzyliśmy tyle, że mecz powinniśmy przeciągnąć na swoją stronę. Mecz był bardzo ciężki, dlatego ten punkt należy szanować. pierwsza połowa była bardzo dobra. wiedzieliśmy, że przeciwnik stanie na 30. metrze i będzie czekał na tę jedną kontrę, którą dostał w drugiej połowie. Ruszyliśmy po tej bramce, wyrównaliśmy i zamiast nabrać pewności siebie, zgubiliśmy nieco rytm i już nie graliśmy tak, jak zakładaliśmy. Z pewnością ma też znaczenie to, że graliśmy trzeci mecz w przeciągu tygodnia i zmęczenie mogło się  pojawić u zawodników. – opowiedział Paweł Jakóbiak, trener KS Pelikan Łowicz.

KS Pelikan Łowicz  GKS LZS Wikielec 1:1 (0:0); br.: Jakub Pawlicki (68) – Hubert Otręba (58).
Pelikan: Patryk Orzeł – Jakub Pawlicki (78 Krystian Mycka), Eryk Woliński, Przemysław Dwórzyński, Artur Stawikowski – Jakub Garnysz (60 Kacper Falkowski), Patryk Pomianowski, Jakub Tabor (60 Kamil Łojszczyk), Adrian Olpiński (84 Robert Ziółkowski) – Tomasz Kolus (84 Radosław Kuciński), Szymon Sołtysiński.