Druga wiosenna porażka Pelikana

Pelikan Łowicz przegrał z ŁKS 1926 Łomża 0:1 (0:0) w meczu 24. kolejki grupy pierwszej III ligi.

Łowiczanie stracili bramkę po kontrataku przyjezdnych w 54. minucie spotkania. Kilka minut później Grzegorz Wawrzyński umieścił piłkę w siatce rywali, ale sędzia uznał, że obrońca „Ptaków” był na pozycji spalonej i bramka nie została uznana.

Pelikan Łowicz – ŁKS 1926 Łomża 0:1 (0:0)
Marcin Świderski 54

Pelikan: Gabriel Łodej – Grzegorz Wawrzyński, Bartosz Broniarek, Daniel Bończak – Krystian Mycka, Princewill Okachi, Daniel Dybiec, Bartosz Bujalski, Kamil Kuczak – Maciej Balik (70 Tomasz Dąbrowski), Jakub Bistuła (58 Rafał Parobczyk).
ŁKS: Paweł Lipiec – Rafał Grabowski (66 Mateusz Mocarski), Konrad Kamienowski, Reinaldo Melao Do Nascimento, Paweł Wasiulewski, Eryk Rakowski – Marcin Świderski (77 Michał Tarnowski), Rafał Zalewski, Michał Kaput – Rafał Maćkowski (73 Daniel Lemański), Damian Gałązka (75 Michał Sadowski).
Żółte kartki: Grzegorz Wawrzyński, Robert Kowalczyk (Pelikan) oraz Rafał Grabowski, Mateusz Mocarski, Rafał Maćkowski, Eryk Rakowski (ŁKS).
Sędzia: Przemysław Malinowski (Warszawa).