Karawana jedzie dalej!

Trzecie zwycięstwo z rzędu w trzecim październikowym meczu odniósł KS Pelikan. Tym razem biało- zieloni pokonali na własnym boisku RKS Radomsko 2:0 (1:0). Po emocjonującym meczu Pelikan pokonał RKS Radomsko 2:0. To trzecie zwycięstwo ptaków z rzędu dzięki, któremu nasz zespół przesunął się na 5 miejsce w ligowej tabeli. 

To był bardzo dobry mecz w naszym wykonaniu, na bardzo dobrym boisku, z bardzo dobrym przeciwnikiem. Zawodnicy naprawdę wyglądali świetnie, mają jakość piłkarską i to pokazali dzisiaj w meczu. Cieszę się, że pomimo naszych osłabień kadrowych, poradziliśmy sobie w dobrym stylu. Zwycięstwo mogło być wyższe, ale nie narzekamy, bo chłopaki wykonali kawał dobrej roboty, pokazali charakter. Taki zespół chcę oglądać i do tego dążę, żeby wyglądać tak w każdym meczu. To ważne trzy punkty, kolejny mecz na zero z tyłu. Ci zawodnicy, którzy mniej grali na początku sezonu, dzisiaj świetnie zaprezentowali się w meczu pod każdym względem – grania w piłkę, zaangażowania i charakteru. Jestem z nich bardzo dumny. To co dzisiaj zaprezentowali, to czapki z głów. – skomentował trener Dremliuk 

KS Pelikan Łowicz – RKS Radomsko 2:0 (1:0); br.: Michał Żółtowski (32) i Maksim Kventsar (81 samobójcza).
Pelikan: Eryk Niemira – Maciej Wyszogrodzki, Krystian Mycka, Grzegorz Wawrzyński, Michał Żółtowski – Piotr Piekarski, Filip Kowalczyk – Tomasz Kolus (76 Damian Kozieł), Dawid Kieplin (79 Krystian Kruk), Kuba Jóźwiak – Krystian Białas.
RKS: Damian Podleśny – Cezary Stefańczyk, Łukasz Bocian, Adrian Klepacz, Maksim Kventsar – Damian Siewiera (46 Daniel Kraska), Patryk Woźniak, Krystian Kolasa, Rafał Babul – Łukasz Szczepaniak (87 Konrad Niedzielski), Filip Bednarski (87 Albert Sambor).

fot. Wojciech Kunat