Kolejny remis przy Starzyńskiego

Pelikan Łowicz zremisował z Olimpią Zambrów 1:1 (1:0) w meczu 12. kolejki III ligi. Łowiczanie prowadzili po bramce do szatni Michała Adamczyka. Goście wyrównali w 54. minucie.

Biało-zieloni wyszli na prowadzenie w 45. minucie. Michał Żółtowski z lewego narożnika pola karnego dośrodkował na głowę Michała Adamczyka, który nie dał szans bramkarzowi, umieszczając futbolówkę w okienku bramki. Dla 39-latka był to czwarty gol w tym sezonie. Akcja bramkowa była ostatnią przed przerwą.

Goście odpowiedzieli w 54. minucie. Patryk Malinowski zdecydował się na strzał z dystansu z około 30 metrów. Piłka wpadła „za kołnierz” Patryka Orła, który pierwszy raz w tym sezonie stanął między słupkami pierwszej drużyny „Ptaków”.

W następnej kolejce zespół Łukasza Chmielewskiego zmierzy się na wyjeździe z Sokołem Ostróda. Mecz odbędzie się 20 października o godzinie 18.

Pelikan Łowicz – Olimpia Zambrów 1:1 (1:0)
Michał Adamczyk 45 – Patryk Malinowski 54

Pelikan: Patryk Orzeł – Kacper Kaczorowski, Bartosz Broniarek, Grzegorz Wawrzyński, Michał Żółtowski – Sebastian Czapa, Krystian Mycka (86 Damian Szczepański), Bartosz Bujalski, Michał Dobkowski (46 Dawid Kieplin), Michał Adamczyk – Sebastian Szerszeń.
Żółte kartki: Sebastian Czapa (Pelikan) oraz Patryk Malinowski (Olimpia).
Sędzia: Łukasz Trawiński (Warszawa).