Koszulki meczowe i szaliki już w sprzedaży

Zachęcamy do zakupu nowych koszulek meczowych oraz szalików! Kibicowskie gadżety można nabyć w budynku klubowym przy ul. Starzyńskiego 6/8.

 

 

 

Do sprzedaży trafiły oryginalne koszulki meczowe, w których drużyna trzecioligowego Pelikana będzie występować w rundzie wiosennej sezonu 2018/2019. Koszulki wyprodukowała firma Keeza, która ubiera m.in. drużynę siatkarzy Asseco Resovii Rzeszów, piłkarzy Łódzkiego Klubu Sportowego czy rugbystów Budowlanych Łódź.

Koszulki w kolorze zielonym dostępne są w kilku rozmiarach. Na przodzie widnieją dwa herby: Pelikana i Łowicza, a także logo wieloletniego sponsora łowickiego trzecioligowca, czyli Okręgowej Spółdzielni Mleczarskiej w Łowiczu. Na plecach widoczny jest duży napis „Pelikan Łowicz” oraz logo kolejnego sponsora, firmy Budowa sp. z o.o. Herb miasta i łowiczankę symbolizującą łowicką mleczarnię, umieszczono również na rękawkach.

Kibice mogą też kupić szaliki klubowe, dostępne w trzech nowych wzorach.

Koszulki meczowe w cenie 100 złotych oraz szaliki w cenie 30 złotych można kupić w budynku klubowym przy ul. Starzyńskiego od poniedziałku do piątku w godzinach 9-15.

Kibicowskie akcesoria można będzie też kupić w siedzibie klubu przed niedzielnym meczem z Victorią Sulejówek.