Lider okazał się zbyt mocny.

Sokół Ostróda okazał się zbyt mocnym rywalem dla Pelikana. Łowiczanie przegrali 4-1(0-2). Jedynego gola dla biało-zielonych zdobył niezawodny Damian Warchoł.
Sokół od początku postawił bardzo trudne warunki i objął prowadzenie już w 7 minucie. Drugą bramkę gospodarze strzelili z rzutu karnego w 22 minucie i już wtedy wiadomo było, że będzie bardzo ciężko wywieźć z Ostródy chociaż jeden punkt.

Nie udało się. Wygrał zespół jakościowo lepszy, bardziej doświadczony, to było widać. Szkoda tylko, że w dość łatwy sposób traciliśmy bramki, choć wskazywałem na to podczas analizy. Ostróda wykorzystała swoje sytuacje. Widać, że mają jakość w zespole i nie przez przypadek są na pierwszym miejscu, walczą przecież o awans do drugiej ligi –  skomentował trener Dremliuk.