Pelikan II wreszcie zapunktował

Po serii pięciu porażek z rzędu piłkarze rezerw Pelikana Łowicz wreszcie zdobyli punkty. Łowiczanie pokonali na wyjeździe Zjednoczonych Stryków 1:0, a bramkę na wagę wygranej zdobył Adrian Musialik w doliczonym czasie gry!

Spotkanie odbyło się w ostatnią sobotę (27 października). W poprzedni weekend łowiczanie pauzowali. Przerwa najwidoczniej dobrze zrobiła drugiej drużynie Pelikana. Z ostatniego wyjazdu biało-zieloni przywieźli wreszcie komplet punktów. Bohaterem zespołu był Adrian Musialik, który wpisał się na listę strzelców w 95. minucie meczu!

Zjednoczeni Stryków – Pelikan II Łowicz 0:1 (0:0)
Adrian Musialik 90+5

Pelikan II: Orzeł – Górowski, Wudkiewicz, Gawlik, Fabijański (87 Kochanek), Dąbrowski (90 Wójcik), Matyjas (80 K. Rutkowski), Papuga, Świdrowski (73 Rosa), Balik, Haczykowski (46 Musialik).