Pelikan II znów zwycięża

14152245_1718152891782664_2132177833_oGrad bramek – tak można podsumować mecz Pelikana II z Jutrzenką Drzewce. Pierwsza połowa była po myśli Pelikana, który w pierwszych 45 minutach prowadził 0 do 3, ale w drugiej odsłonie Jutrzenka się pozbierała i było bardzo niebezpiecznie.

09.04.2017(Niedziela) Lipce Reymontowskie godz.11

Jutrzenka Drzewce-Pelikan II Łowicz 4:5(0:3)

Ten mecz był pełen zwrotów akcji. Po pierwszej połowie Pelikan II prowadził trzema bramkami z Jutrzenką i mogło się wydawać, że mecz jest już rozstrzygnięty.

Po zamianie stron D. Nasalski dołożył 4 gola i wtedy Pelikan się rozluźnił co wykorzystali przeciwnicy. Wbili Pelikanowi 3 bramki i przewaga szybko stopniała.

Pelikan musiał ratować wynik. Dopiero w 91 minucie Pelikan znów odskoczył na 2 bramki po golu Skowrońskiego. Piłkarze z Drzewcy nie stracili jednak nadziei i minutę poźniej znów pokonali bramkarza  Pelikana. Wynik 4:5 daje nam 3 pkt i lekcję, że skupionym należy być do końcowego gwizdka. Było o krok od przegrania wygranego meczu.

Na szczęście w końcówce Pelikan zachował więcej zimnej krwi i utrzymał korzystny rezultat. Mecz był widowiskowy. Nie często kibice oglądają 9 goli w jednym meczu.

Pelikan: Orzeł- Janik(58′ Panek), Nasalski D., Padzik, Sekuła, Bella, Nasalski P., Hartman T.(71′ Krysiak), Rześny, Skowroński, Szufliński(90′ Jędrzejewski)