Pierwsze domowe zwycięstwo!

Pelikan Łowicz odniósł pierwsze domowe zwycięstwo w bieżącym sezonie. Biało- zieloni pokonali 4-1 Concordię Elbląg i awansowali na 6 miejsce w ligowej tabeli. 

Cieszymy się z tego wyniku, bo zasłużyliśmy na trzy punkty. W końcu zobaczyłem zespół, byliśmy jak rodzina. Byliśmy dobrze zorganizowani, a założenia, które omawialiśmy przed meczem, zostały zrealizowane. Jestem bardzo szczęśliwy i bardzo dumny z tego. To pokazuje, że ciężka praca się opłaca. We wcześniejszych meczach nie do końca nam wychodziło, ale dzisiaj zespół pokazał, że potrafimy grać, potrafimy wygrywać mecze i z tego się cieszymy. Przygotowujemy się już do następnego meczu, gdzie czeka nas lider. Pojedziemy tam wygrać mecz. Wierzę, że po takich dwóch meczach, chłopaki złapią jeszcze więcej pewności i jesteśmy w stanie wygrać z Ostródą – skomentował trener Dremliuk.

 Pelikan Łowicz – MMKS Concordia Elbląg 4:1 (2:0); br.: Piotr Piekarski (9), Damian Warchoł 2 (33 i 59 karny) i Filip Kowalczyk (54) – Konrad Wira (81).
Pelikan: Maciej Humerski – Kacper Kaczorowski (83 Damian Kozieł), Grzegorz Wawrzyński, Michał Żółtowski, Maciej Wyszogrodzki – Piotr Piekarski, Patryk Pomianowski – Filip Kowalczyk (74 Dawid Kieplin), Damian Warchoł, Kamil Woźniak (68 Kuba Jóźwiak) – Damian Szczepański (65 Krystian Białas).

fot. Paweł A. Doliński