Plan letnich sparingów pierwszego zespołu

Jutro (14 lipca) Pelikan Łowicz rozegra pierwszy sparing w letnim okresie przygotowawczym. Rywalem biało-zielonych będzie Górnik Konin.

Podopiecznych trenera Łukasza Chmielewskiego czekają przynajmniej cztery sparingi przed startem rundy jesiennej III ligi.

Pierwszym rywalem Pelikana będzie Górnik Konin. To czternasta drużyna ubiegłego sezonu w grupie drugiej III ligi. Spotkanie odbędzie się 14 lipca w Koninie. Pierwszy gwizdek sędziego o godzinie 11.

Kolejnym sparingpartnerem „Ptaków” będą Zjednoczeni Stryków. Strykowianie w zakończonych w czerwcu rozgrywkach grupy łódzkiej IV ligi zajęli piąte miejsce. Towarzyski pojedynek zostanie rozegrany w Strykowie 21 lipca. Początek prawdopodobnie o godzinie 11.

28 lipca łowiczanie zmierzą się na boisku w Sierakowicach z czwartoligową Mszczonowianką Mszczonów. Możliwe, że Pelikan rozegra również sparing trzy dni wcześniej, o ile znajdzie sparingpartnera.

W ostatnim sprawdzianie przed ligą łowicka drużyna zmierzy się z Sokołem Kleczew, siódmą ekipą sezonu 2017/2018 w grupie drugiej III ligi. Ten mecz odbędzie się 4 sierpnia o godzinie 12 na stadionie miejskim przy ul. Starzyńskiego w Łowiczu.

Pelikan zainauguruje rozgrywki ligowe 12 sierpnia. W pierwszej kolejce biało-zieloni podejmą na własnym boisku MKS Ełk. Początek tradycyjnie o godzinie 11:15.