Porażka w derbach

W meczu 8 kolejki III ligi Pelikan uległ na własnym boisku Unii Skierniewice 1:2 (0:2).
Ciężko coś powiedzieć o takim meczu, jak samemu sobie strzela się dwie bramki. Pierwszą połowę zagraliśmy troszeczkę słabiej, choć już tę połowę mogliśmy zamknąć na 3:0 i nie byłoby co zbierać. W drugiej zagraliśmy tak jak chcieliśmy od początku. Trochę za późno strzeliliśmy bramkę, bo gdyby była wcześniej, to może udałoby się wyrównać. Spotkały się dwa równe, dwa dobre zespoły, a my dzisiaj za dużo popełniliśmy błędów indywidualnych, żeby wygrać w Łowiczu. – opowiedział Paweł Jakóbiak, trener KS Pelikan Łowicz.

KS Pelikan Łowicz – Unia Skierniewice Non-Profit sp. zoo 1:2 (0:2); br.: Eryk Woliński (90+4 głową) – Przemysław Dwórzyński (32 samobójcza) i Kamil Sabiłło (40).
Pelikan: Mateusz Wlazłowski – Jakub Pawlicki, Eryk Woliński, Przemysław Dwórzyński, Artur Stawikowski – Jakub Garnysz (60 Kacper Falkowski), Jakub Tabor, Artur Sójka (46 Szymon Sołtysiński), Marek Grądzki (46 Adrian Olpiński) – Kamil Łojszczyk – Adam Patora (68 Dawid Flaszka).