Porażka w meczu z Hutnikiem

W sobotę Pelikan uległ na wyjeździe w meczu sparingowym Hutnikowi Warszawa 2:1 (1:0). 

Z meczu na mecz funkcjonujemy coraz lepiej. Pierwsza połowa to był kolejny krok do przodu w wykonaniu zespołu. Po przerwie i kilku zmianach w składzie graliśmy słabo. Jeden z piłkarzy trenuje z nami od początku zimy i widzę już, że nic z tego nie będzie. Drugi dołączył do nas w zeszłym tygodniu. Gra na pozycji skrzydłowego, ale nie widzę sensu, żeby blokował miejsce naszym. Moim zdaniem nasi boczni pomocnicy są nieźli nie tylko na tle zespołu, ale też całej ligi. Branie seniora po to, żeby nasz młodzieżowiec siedział na ławce nie ma sensu. – ocenił szkoleniowiec.

SS Hutnik Warszawa zoo – KS Pelikan Łowicz 2:1 (0:1); br.: Paweł Giel (66 karny) i Piotr Cudny (86 karny) – Artur Sójka (41).
Pelikan: Mateusz Wlazłowski (46 Patryk Orzeł) – Jakub Pawlicki (80 zawodnik testowany), Eryk Woliński, Przemysław Dwórzyński (76 Jakub Kłąb), Kamil Łojszczyk (76 Jakub Rychlewski) – Marek Grądzki (46 Jakub Garnysz), Patryk Pomianowski (60 Damian Kacperski), Artur Sójka – Damian Kacperski (46 zawodnik testowany), Szymon Sołtysiński (71 Marek Grądzki), Kacper Falkowski (46 Maksymilian Czeczko).

fot. Mateusz Lis