Porażka z drugoligowcem

Pelikan Łowicz przegrał w trzecim letnim meczu sparingowym z II-ligowym Zniczem Pruszków 2:4 (1:3). Spotkanie odbyło się na boisku Orła w Nieborowie.

Biało-zieloni zagrali w tym meczu m.in. bez Patryka Pomianowskiego, Macieja Wyszogrodzkiego czy Jakuba Bylewskiego. W Pelikanie zadebiutował z kolei pozyskany ze skierniewickiej Unii Damian Warchoł, który w 55. minucie wykorzystał rzut karny. Bramkę dla „Ptaków” w pierwszej połowie zdobył Dawid Kieplin.

KS Pelikan Łowicz – Znicz Pruszków 2:4 (1:3)
Dawid Kieplin 24, Damian Warchoł 55 (rzut karny) – Mikołaj Szymański 36, 45, Patryk Czarnowski 37, Paweł Moskwik 48

Pelikan: Maciej Humerski – Kacper Kaczorowski, Grzegorz Wawrzyński, Krystian Stolarczyk, zawodnik testowany – Dawid Kieplin, Krystian Mycka, Piotr Piekarski, Filip Bućko, Dominik Głowiński – Damian Warchoł oraz Patryk Orzeł, Kuba Jóźwiak, Wojciech Mazurowski, Tomasz Wudkiewicz, Michał Żółtowski, Filip Kowalczyk, Krystian Białas i Damian Szczepański.