Porażka z liderem

W meczu 31 kolejki III ligi Pelikan uległ na wyjeździe Legionovii Legionowo 3:1 (2:0).
Zagraliśmy dobry mecz, zwłaszcza w drugiej połowie. W pierwszej założenia mieliśmy nieco inne i realizacja nie była taka, jaka powinna być. Skorygowaliśmy to w przerwie i od przerwy było już zdecydowanie lepiej, co się od razu przełożyło się na płynność gry i stworzone sytuacje. Byliśmy naprawdę blisko, zostawiliśmy dużo zdrowia na boisku. Serce się radowało za taką grę, jaką widzieliśmy i możemy bić tylko brawo, oczywiście nie za wynik, tylko za serducho i grę. Trochę zabrakło, ale wyciągniemy wnioski i jeszcze chwila, a takie mecze też będziemy na swoją stronę przeciągać. – opowiedział Paweł Jakóbiak, trener KS Pelikan Łowicz.

KS Legionovia Legionowo  KS Pelikan Łowicz 3:1 (2:0); br.: Michał Bajdur (14 karny i 44) i Artur Balicki (89) – Szymon Sołtysiński (73 karny).
Pelikan: Patryk Orzeł – Jakub Pawlicki, Eryk Woliński, Przemysław Dwórzyński, Artur Stawikowski (46 Patryk Pomianowski) – Tomasz Kolus (69 Radosław Kuciński), Igor Tomaszewski (56 Jakub Garnysz), Krystian Mycka, Kacper Falkowski (56 Adrian Olpiński) – Kamil Łojszczyk, Szymon Sołtysiński.