Porażka ze Świtem

W meczu 17 kolejki III ligi Pelikan uległ Świtowi Nowy Dwór Mazowiecki 1:2 (1:0). 

KS Pelikan Łowicz – MKS Świt Nowy Dwór Mazowiecki 1:2 (1:0); br.: Szymon Sołtysiński (44 głową) – Arkadiusz Ciach (52) i Jewhen Radionow (86 głową).
Pelikan: Patryk Orzeł (71 Mateusz Wlazłowski) – Kamil Łojszczyk, Jakub Kłąb, Eryk Woliński, Jakub Pawlicki – Marek Grądzki, Artur Sójka, Radosław Kuciński (73 Jakub Garnysz), Kacper Falkowski – Adam Patora (90+2 Maksymilian Czeczko) – Szymon Sołtysiński.

 

Przy tych problemach, które mieliśmy w tym tygodniu, przy tym, że Łojszczyk nie trenował i grał bez treningu na blokadach, przy tym, że debiutował młody zawodnik z rocznika 2006 – Jakub Kłąb to dla mnie powód do dumy i oprócz wyniku, jestem dumny z chłopaków, za to jak podeszli do meczu. Mimo, że nasz wszyscy spisali na straty przed meczem. Ten zespół nie ma wsparcia, tak naprawdę nikt ich nie wspiera. Najlepiej tylko krytyka… Tak naprawdę mamy tylko jedną zmianę, jest to młodzieżowiec, którego musimy trzymać, bo nie daj Boże, gdy coś się wydarzy i nie daje nam to komfortu pracy. Mając jedną, dwie więcej, ten mecz wyglądałby zupełnie inaczej. Dzisiaj zrobiliśmy na tyle, na ile mogliśmy jako zespół. – opowiedział Paweł Jakóbiak, trener KS Pelikan Łowicz.

fot. Paweł A. Doliński