Porażki z Bełchatowem i Ursusem

W trójmeczu poprzedzającym rozgrywki ligowe Pelikan uległ GKS Bełchatów oraz Ursusowi Warszawa.

– Rozegraliśmy dwa mecze kończące okres przygotowawczy. Najważniejsze dla nas było, aby większość zawodników zagrała po 90 minut i żeby nikomu nic się nie stało. I to zrealizowaliśmy. Zadowoleni jesteśmy z intensywności gry i z poziomu, mniej ze skuteczności, bo to nam dzisiaj szwankowało. Szykujemy się do ciężkiego meczu w Mławie. Mamy na to tydzień. Chcemy zagrać dobry mecz i dobrze zacząć rundę – Rozegraliśmy dwa mecze kończące okres przygotowawczy. Najważniejsze dla nas było, aby większość zawodników zagrała po 90 minut i żeby nikomu nic się nie stało. I to zrealizowaliśmy. Zadowoleni jesteśmy z intensywności gry i z poziomu, mniej ze skuteczności, bo to nam dzisiaj szwankowało. Szykujemy się do ciężkiego meczu w Mławie. Mamy na to tydzień. Chcemy zagrać dobry mecz i dobrze zacząć rundę. – opowiedział Paweł Jakóbiak, trener KS Pelikan Łowicz.

 

KS Pelikan Łowicz – PGE Akademia GKS Bełchatów SA 0:1 (0:1); br.: Mariusz Holik (18).
Pelikan: Patryk Orzeł – Jakub Pawlicki, Krystian Mycka, Przemysław Dwórzyński, Artur Stawikowski – Jakub Tabor, Patryk Pomianowski – Marek Grądzki, Kamil Łojszczyk, Kacper Falkowski – Szymon Sołtysiński.KS Pelikan Łowicz – KS Ursus Warszawa 2:3 (2:1); br.: Dawid Flaszka 2 (15 i 30) – Adam Osica (21), Patryk Kamiński i Paweł Tarnowski.
PelikanMateusz Wlazłowski – Krystian Mycka, Bartosz Wojciechowski, Przemysław Dwórzyński, Artur Stawikowski – Radosław Kuciński, Patryk Pomianowski – Adrian Olpiński, Dawid Flaszka, Jakub Garnysz – zawodnik testowany.

 

fot. Radosław Domińczak