Premierowe zwycięstwo Pawła Jakóbiaka

Udanie zainaugurował rundę wiosenną Pelikan Łowicz. W derbowym meczu z KS Kutno nasi zawodnicy zwyciężyli 2:0 (2:0).

Najważniejsze, że jest zwycięstwo po dobrym meczu i są trzy punkty. Jesteśmy zadowoleni z wyniku, jesteśmy zadowoleni z gry. Chłopcy zostawili dużo zdrowia na boisku, gratuluję chłopcom ich postawy. Jako sztab i większość kibiców, powinniśmy być dzisiaj dumni, bo zagrali naprawdę bardzo dobry mecz. Pierwsza połowa była znakomita, takie założenia jakie mieliśmy, tak graliśmy. W drugiej połowie przeciwnik miał więcej do powiedzenia, ale przy wyniku 2:0, a dodatkowo, po kilku spotkaniach bez zwycięstwa, chłopcy pewnie nieco podświadomie się cofnęli. Jednak Kutno nie było w stanie nam nic więcej zrobić, więc gratuluję chłopakom, że zagrali dobry mecz i wreszcie dla Łowicza, i Pelikana zaświeciło słońce. – opowiedział Paweł Jakóbiak, trener KS Pelikan Łowicz.

KS Pelikan Łowicz  KS Sand-Bus Kutno 2:0 (2:0); br.: Szymon Sołtysiński 2 (35 i 44).
Pelikan: Patryk Orzeł – Jakub Pawlicki, Eryk Woliński, Kacper Czajkowski, Artur Stawikowski – Patryk Pomianowski, Jakub Tabor (73 Robert Ziółkowski) – Adrian Olpiński (70 Igor Tomaszewski), Kamil Łojszczyk (62 Tomasz Kolus), Kacper Falkowski (79 Krystian Mycka) – Szymon Sołtysiński.
Sand-Bus: Patryk Wolański – Kamil Wielgus (78 Wojciech Skawiński), Maciej Kraśniewski, Piotr Kasperkiewicz, Sebastian Szczytniewski (70 Adam Patora) – Adrian Kralkowski, Bartosz Bujalski, Dawid Telestak, Dominik Głowiński – Marcin Kacela, Krystian Bialas (78 Krzysztof Cudowski).