Przedsprzedaż biletów na derbowy mecz z Unią Skierniewice

W budynku klubowym prowadzona jest przedsprzedaż biletów na derbowy mecz Pelikana z Unią Skierniewice. Spotkanie rozpocznie się w Wielką Sobotę o godzinie 17.

W meczu 23. kolejki III ligi Pelikan Łowicz będzie chciał się zrewanżować za jesienną porażkę w Skierniewicach. Unia wygrała 2:0 po bramce Konrada Niedzielskiego i samobójczym trafieniu Michała Adamczyka.

Ostatni derbowy pojedynek na tym szczeblu rozgrywek między Pelikanem a Unią odbył się w 2006 roku. Unici, dla których to pierwszy sezon po awansie do III ligi, są rewelacją sezonu. Drużyna Rafała Smalca zajmuje czwarte miejsce ze stratą siedmiu punktów do lidera.

Wiosną skierniewiczanie pokonali w delegacji czołowe drużyny naszej ligi: głównego kandydata do awansu Sokoła Aleksandrów Łódzki i wicelidera Legionovię Legionowo, choć przytrafiły się im też porażki z niżej notowanymi rywalami: Ruchem Wysokie Mazowieckie czy Ursusem Warszawa.

Kibice biało-zielonych wciąż czekają na pierwsze ligowe zwycięstwo pod wodzą nowego trenera. Odkąd Mykola Dremliuk objął stery w łowickiej drużynie, biało-zieloni odnieśli trzy remisy. Czas na pierwszą wygraną w prestiżowym pojedynku z rywalem zza miedzy!

Pelikan będzie musiał sobie poradzić bez pauzującego za żółte kartki Damiana Szczepańskiego (3 gole w rundzie wiosennej) i kontuzjowanego Roberta Kowalczyka. W zespole gości powinniśmy zobaczyć dwóch wychowanków „Ptaków”: Macieja Wyszogrodzkiego i Patryka Pomianowskiego.

Bilety w cenie 12 złotych (normalny), 5 złotych (ulgowy) oraz 10 złotych (rodzinny) można nabyć w budynku klubowym od środy do piątku w godzinach 10-14 oraz w sobotę bezpośrednio przed spotkaniem w kasie.

Mecz Pelikan – Unia odbędzie się w Wielką Sobotę (20 kwietnia) o godzinie 17 na stadionie miejskim przy ul. Starzyńskiego 6/8.