Remis na inaugurację

Bardzo mało brakowało, aby Pelikan zainkasował 3 punkty w meczu z Bronią Radom. Niestety goście zdołali wyrównać w 90 minucie a mecz zakończył się wynikiem 1:1 (1:0).Bramkę dla Pelikana zdobył w pierwszej połowie Piotr Piekarski.

– Całkowita dominacja naszego zespołu. Dużo sytuacji, aby podwyższyć wynik i zamknąć mecz. Chwila nieuwagi w ostatnich minutach i tracimy dwa punkty. Ale sama gra zespołu daje dużo optymizmu, że wyniki przyjdą – skomentował wydarzenia na stadionie Mykola Dremluk, trener Pelikana.

KS Pelikan Łowicz – RKP Broń 1926 Radom 1:1 (1:0); br.: Piotr Piekarski (21) – Szymon Jagieła (90+1).
Pelikan: Patryk Orzeł – Krystian Mycka, Grzegorz Wawrzyński, Piotr Tkacz, Maciej Wyszogrodzki – Filip Kowalczyk (83 Kuba Jóźwiak), Patryk Pomianowski, Piotr Piekarski, Tomasz Kolus (83 Jakub Bylewski) – Dawid Kieplin (58 Michał Żółtowski), Kuba Wardzyński.
Sędziował: Paweł Kostko (Białystok).
Żółte kartki: Kuba Wardzyński (1) – Pelikan oraz Sebastian Pociecha, Szymon Jagieła, Kamil Świerczek i Adrian Dąbrowski – wszyscy Broń.