Remis Pelikana w Płocku

Pelikan Łowicz zremisował w meczu sparingowym z Wisłą II Płock 3:3.
Mecz rozgrywany był w 3 tercjach 3×35 minut. Bramki dla Pelikana zdobyli: Tomasz Kolus x2 oraz Michał Żółtowski.

Straciliśmy ostatnią bramkę  parę minut przed końcem i pozostał pewien niedosyt, bo można było zachować się nieco inaczej i wygrać to spotkanie, ale tak ogólnie to wydaje mi się, że remis jest wynikiem jak najbardziej w porządku, bo przeciwnik też miał swoje sytuacje i zasłużenie zdobywał bramki. Podsumowując, to był wartościowy sparing, który dał nam dużo materiału do analizy. – podsumował Mykola Dremliuk, trener KS Pelikan Łowicz.

ZKS Wisła II Płock SSA – KS Pelikan Łowicz 3:3 (1:1, 1:0, 0:2); br.: (18 karny), (55) i (103) – Michał Żółtowski (7) i Tomasz Kolus 2 (80 karny i 85).
Pelikan: Eryk Niemira – Damian Kozieł, Grzegorz Wawrzyński, Krystian Rutkowski, Michał Żółtowski – Kuba Wardzyński, Patryk Pomianowski, Piotr Piekarski – Tomasz Kolus, Dawid Kieplin, Krystian Białas.

II tercja: Patryk Orzeł – Bartłomiej Lisowski, Grzegorz Wawrzyński (46 Krystian Rutkowski), Piotr Strycharski, Patryk Papuga – Hubert Matyjas, Kacper Olak – Damian Kozieł, Krystian Kruk, Krystian Białas.

III tercja: Patryk Orzeł – Bartłomiej Lisowski, Krystian Rutkowski, Michał Żółtowski – Damian Kozieł, Patryk Pomianowski, Piotr Piekarski, Kuba Wardzyński- Tomasz Kolus, Kuba Jóźwiak.