Remis rezerw Pelikana

Nie pierwsza drużyna, ale zespół rezerw Pelikana Łowicz wspomagany kilkoma zawodnikami z pierwszej jedenastki, zmierzył się z KS Kutno. Sparing zakończył się remisem 2:2.

Spotkanie odbyło się na stadionie OSiR nr 1 tuż po zakończeniu meczu pierwszej drużyny z Unią Skierniewice.

W pojedynku czwartoligowców rezerwy „Ptaków” prowadziły już 2:0. W 15. minucie na listę strzelców wpisał się trenujący z pierwszą kadrą Jakub Bistuła, a kilka minut później na 2:0 podwyższył Michał Fabijański. W 26. minucie goście zdobyli bramkę kontaktową. Jej autorem był Michał Michałek, który trafił również w 60. minucie ustalając wynik meczu.

Zespół grającego trenera Piotra Gawlika rozegra jeszcze trzy spotkania kontrolne przed ligą. Rozgrywki rundy wiosennej w grupie łódzkiej IV ligi wystartują w weekend 17-18 marca.

Pelikan II Łowicz – KS Kutno 2:2 (2:1)
Jakub Bistuła 15, Michał Fabijański 22 – Michał Michałek 26 i 60

Pelikan II: Kurek (30 Orzeł) – Gawlik, Górowski, Krzeszewski (65 Sekuła), Kochanek (65 Panek), Perizhok (60 P. Nasalski), Bujalski (30 Rześny), Fabijański (60 Haczykowski), Świdrowski, Balik, Bistuła (70 Musialik).