Remis w Zambrowie

W meczu 5 kolejki III ligi Pelikan zremisował na wyjeździe z Olimpią Zambrów 1:1 (1:0).
To niemożliwe, żeby takiego meczu dzisiaj nie wygrać, ale jak się nie strzela karnego w 94. minucie to tak jest, ale zdarza się, chociaż boli…Przeciwnik strzelił pierwszy bramkę w 2. minucie po pięknej akcji, trzeba przyznać, ale później w naszym polu karnym byli jeszcze z raz. Takich meczów nie możemy oddawać. Ale  pomijając już wynik i mecz, najgorsza w tym wszystkim jest kontuzja Mycki. To dla mnie największy ból głowy i zmartwienie, bo to nasze „serducho”… – skomentował Paweł Jakóbiak, trener KS Pelikan Łowicz.

ZKS Olimpia Zambrów  KS Pelikan Łowicz 1:1 (1:0); br.: Nazar Malinowśkyj (2) – Eryk Woliński (87).
Pelikan: Mateusz Wlazłowski – Krystian Mycka (21 Artur Stawikowski), Eryk Woliński. Przemysław Dwórzyński, Jakub Pawlicki – Kacper Falkowski (56 Adrian Olpiński), Patryk Pomianowski (72 Adam Patora), Jakub Tabor, Jakub Garnysz (72 Marek Grądzki) – Dawid Flaszka (56 Kamil Łojszczyk) – Szymon Sołtysiński.