Remisowy sparing rezerw

Remisem 2:2 (1:0) zakończył się mecz sparingowy pomiędzy KS Pelikan II Łowicz, a Unią Iłów. Bramki dla podopiecznych trenera Macieja Grzegorego zdobyli Adrian Musialik oraz Krystian Rutkowski. W meczu wystąpił tylko jeden zawodnik ze statusem seniora (Patryk Orzeł), reszta zawodników to młodzi chłopcy z naszego powiatu. 

– Kolejny mecz, w którym tracimy bramkę po stałym fragmencie. Bardzo ciężko pracujemy cały mecz, wywiązujemy się z większości swoich założenia, ale kolejny raz ta praca idzie na marne, bo brakuje koncentracji i odpowiedzialności przy stałym fragmencie. Nie udało się wygrać, ale na pocieszenie fakt, że to był nasz naprawdę dobry mecz. Jestem zadowolony z gry, ale przede wszystkim z postawy chłopaków na boisku, bo mimo że był to mecz sparingowy każdy kto pojawił się na placu gry zostawił tam serce i to było widać. Na ogromny plus postawa Krystiana Rutkowskiego, Mateusza Kardasa, którzy harowali 90 minut jak woły, ale tak jak już mówiłem wcześniej każdy z chłopaków pokazał w tym meczu serce do walki boiskowej. 

Pelikan II Łowicz 2:2 (1:0) Unia Iłów
Adrian Musialik 30′ Krystian Rutkowski 81′ – 52′ 65′ 

Pelikan: Orzeł- Rutkowski, Konikowski (45′ zawodnik testowany), Górowski, Wnuk (45′ zawodnik testowany)- Papuga, Kardas, Sejdak, Bylewski (45′ Owczuk), Haczykowski- Musialik (45′ Kania)