Roboczy terminarz III ligi w rundzie jesiennej sezonu 2019/2020

Warmińsko-Mazurski Związek Piłki Nożnej opublikował roboczy terminarz rozgrywek grupy pierwszej III ligi w rundzie jesiennej sezonu 2019/2020.

Rozgrywki wystartują w pierwszy weekend sierpnia. Pelikan na inaugurację sezonu zmierzy się na wyjeździe z KS Wasilków, tegorocznym mistrzem grupy podlaskiej IV ligi.

Jesienią łowiczanie rozegrają łącznie 17 spotkań. Pierwsza runda rozgrywek zakończy się w weekend 16-17 listopada.

Kolejka 1 – 3-4 sierpnia 

Polonia Warszawa – Unia Skierniewice 
Ursus Warszawa – Broń Radom 
Huragan Morąg – Sokół Ostróda 
KS Wasilków – Pelikan Łowicz 
Olimpia Zambrów – Świt Nowy Dwór Mazowiecki 
Pogoń Grodzisk Mazowiecki – Sokół Aleksandrów Łódzki 
Znicz Biała Piska – Ruch Wysokie Mazowieckie 
RKS Radomsko – Legia II Warszawa 
Concordia Elbląg – Lechia Tomaszów Mazowiecki 

Kolejka 2 – 10-11 sierpnia 

Unia Skierniewice – Ruch Wysokie Mazowieckie 
Sokół Aleksandrów Łódzki – Znicz Biała Piska 
Świt Nowy Dwór Mazowiecki – Pogoń Grodzisk Mazowiecki 
Pelikan Łowicz – Olimpia Zambrów 
Concordia Elbląg – KS Wasilków 
Sokół Ostróda – Lechia Tomaszów Mazowiecki 
RKS Radomsko – Huragan Morąg 
Broń Radom – Legia II Warszawa 
Polonia Warszawa – Ursus Warszawa 

Kolejka 3 – 14 sierpnia 

Ursus Warszawa – Unia Skierniewice 
Legia II Warszawa – Polonia Warszawa 
Huragan Morąg – Broń Radom 
Lechia Tomaszów Mazowiecki – RKS Radomsko 
KS Wasilków – Sokół Ostróda 
Olimpia Zambrów – Concordia Elbląg 
Pogoń Grodzisk Mazowiecki – Pelikan Łowicz 
Znicz Biała Piska – Świt Nowy Dwór Mazowiecki 
Ruch Wysokie Mazowieckie – Sokół Aleksandrów Łódzki 

Kolejka 4 – 17-18 sierpnia 

Unia Skierniewice – Sokół Aleksandrów Łódzki 
Świt Nowy Dwór Mazowiecki – Ruch Wysokie Mazowieckie 
Pelikan Łowicz – Znicz Biała Piska 
Concordia Elbląg – Pogoń Grodzisk Mazowiecki 
Sokół Ostróda – Olimpia Zambrów 
RKS Radomsko – KS Wasilków 
Broń Radom – Lechia Tomaszów Mazowiecki 
Polonia Warszawa – Huragan Morąg 
Ursus Warszawa – Legia II Warszawa 

Kolejka 5 – 24-25 sierpnia 

Legia II Warszawa – Unia Skierniewice 
Huragan Morąg – Ursus Warszawa 
Lechia Tomaszów Mazowiecki – Polonia Warszawa 
KS Wasilków – Broń Radom 
Olimpia Zambrów – RKS Radomsko 
Pogoń Grodzisk Mazowiecki – Sokół Ostróda 
Znicz Biała Piska – Concordia Elbląg 
Ruch Wysokie Mazowieckie – Pelikan Łowicz 
Sokół Aleksandrów Łódzki – Świt Nowy Dwór Mazowiecki 

Kolejka 6 – 31 sierpnia-1 września 

Unia Skierniewice – Świt Nowy Dwór Mazowiecki 
Pelikan Łowicz – Sokół Aleksandrów Łódzki 
Concordia Elbląg – Ruch Wysokie Mazowieckie 
Sokół Ostróda – Znicz Biała Piska 
RKS Radomsko – Pogoń Grodzisk Mazowiecki 
Broń Radom – Olimpia Zambrów 
Polonia Warszawa – KS Wasilków 
Ursus Warszawa – Lechia Tomaszów Mazowiecki 
Legia II Warszawa – Huragan Morąg 

Kolejka 7 – 7-8 września 

Huragan Morąg – Unia Skierniewice 
Lechia Tomaszów Mazowiecki – Legia II Warszawa 
KS Wasilków – Ursus Warszawa 
Olimpia Zambrów – Polonia Warszawa 
Pogoń Grodzisk Mazowiecki – Broń Radom 
Znicz Biała Piska – RKS Radomsko 
Ruch Wysokie Mazowieckie – Sokół Ostróda 
Sokół Aleksandrów Łódzki – Concordia Elbląg 
Świt Nowy Dwór Mazowiecki – Pelikan Łowicz 

Kolejka 8 – 14-15 września 

Unia Skierniewice – Pelikan Łowicz 
Concordia Elbląg – Świt Nowy Dwór Mazowiecki 
Sokół Ostróda – Sokół Aleksandrów Łódzki 
RKS Radomsko – Ruch Wysokie Mazowieckie 
Broń Radom – Znicz Biała Piska 
Polonia Warszawa – Pogoń Grodzisk Mazowiecki 
Ursus Warszawa – Olimpia Zambrów 
Legia II Warszawa – KS Wasilków 
Huragan Morąg – Lechia Tomaszów Mazowiecki 

Kolejka 9 – 21-22 września 

Lechia Tomaszów Mazowiecki – Unia Skierniewice 
KS Wasilków – Huragan Morąg 
Olimpia Zambrów – Legia II Warszawa 
Pogoń Grodzisk Mazowiecki – Ursus Warszawa 
Znicz Biała Piska – Polonia Warszawa 
Ruch Wysokie Mazowieckie – Broń Radom 
Sokół Aleksandrów Łódzki – RKS Radomsko 
Świt Nowy Dwór Mazowiecki – Sokół Ostróda 
Pelikan Łowicz – Concordia Elbląg 

Kolejka 10 – 28-29 września 

Unia Skierniewice – Concordia Elbląg 
Sokół Ostróda – Pelikan Łowicz 
RKS Radomsko – Świt Nowy Dwór Mazowiecki 
Broń Radom – Sokół Aleksandrów Łódzki 
Polonia Warszawa – Ruch Wysokie Mazowieckie 
Ursus Warszawa – Znicz Biała Piska 
Legia II Warszawa – Pogoń Grodzisk Mazowiecki 
Huragan Morąg – Olimpia Zambrów 
Lechia Tomaszów Mazowiecki – KS Wasilków 

Kolejka 11 – 5-6 października 

KS Wasilków – Unia Skierniewice 
Olimpia Zambrów – Lechia Tomaszów Mazowiecki 
Pogoń Grodzisk Mazowiecki – Huragan Morąg 
Znicz Biała Piska – Legia II Warszawa 
Ruch Wysokie Mazowieckie – Ursus Warszawa 
Sokół Aleksandrów Łódzki – Polonia Warszawa 
Świt Nowy Dwór Mazowiecki – Broń Radom 
Pelikan Łowicz – RKS Radomsko 
Concordia Elbląg – Sokół Ostróda 

Kolejka 12 – 12-13 października 

Unia Skierniewice – Sokół Ostróda 
RKS Radomsko – Concordia Elbląg 
Broń Radom – Pelikan Łowicz 
Polonia Warszawa – Świt Nowy Dwór Mazowiecki 
Ursus Warszawa – Sokół Aleksandrów Łódzki 
Legia II Warszawa – Ruch Wysokie Mazowieckie 
Huragan Morąg – Znicz Biała Piska 
Lechia Tomaszów Mazowiecki – Pogoń Grodzisk Mazowiecki 
KS Wasilków – Olimpia Zambrów 

Kolejka 13 – 19-20 października 

Olimpia Zambrów – Unia Skierniewice 
Pogoń Grodzisk Mazowiecki – KS Wasilków 
Znicz Biała Piska – Lechia Tomaszów Mazowiecki 
Ruch Wysokie Mazowieckie – Huragan Morąg 
Sokół Aleksandrów Łódzki – Legia II Warszawa 
Świt Nowy Dwór Mazowiecki – Ursus Warszawa 
Pelikan Łowicz – Polonia Warszawa 
Concordia Elbląg – Broń Radom 
Sokół Ostróda – RKS Radomsko 

Kolejka 14 – 26-27 października 

Unia Skierniewice – RKS Radomsko 
Broń Radom – Sokół Ostróda 
Polonia Warszawa – Concordia Elbląg 
Ursus Warszawa – Pelikan Łowicz 
Legia II Warszawa – Świt Nowy Dwór Mazowiecki 
Huragan Morąg – Sokół Aleksandrów Łódzki 
Lechia Tomaszów Mazowiecki – Ruch Wysokie Mazowieckie 
KS Wasilków – Znicz Biała Piska 
Olimpia Zambrów – Pogoń Grodzisk Mazowiecki 

Kolejka 15 – 2-3 listopada 

Pogoń Grodzisk Mazowiecki – Unia Skierniewice 
Znicz Biała Piska – Olimpia Zambrów 
Ruch Wysokie Mazowieckie – KS Wasilków 
Sokół Aleksandrów Łódzki – Lechia Tomaszów Mazowiecki 
Świt Nowy Dwór Mazowiecki – Huragan Morąg 
Pelikan Łowicz – Legia II Warszawa 
Concordia Elbląg – Ursus Warszawa 
Sokół Ostróda – Polonia Warszawa 
RKS Radomsko – Broń Radom 

Kolejka 16 – 9-10 listopada 

Unia Skierniewice – Broń Radom 
Polonia Warszawa – RKS Radomsko 
Ursus Warszawa – Sokół Ostróda 
Legia II Warszawa – Concordia Elbląg 
Huragan Morąg – Pelikan Łowicz 
Lechia Tomaszów Mazowiecki – Świt Nowy Dwór Mazowiecki 
KS Wasilków – Sokół Aleksandrów Łódzki 
Olimpia Zambrów – Ruch Wysokie Mazowieckie 
Pogoń Grodzisk Mazowiecki – Znicz Biała Piska 

Kolejka 17 – 16-17 listopada 

Znicz Biała Piska – Unia Skierniewice 
Ruch Wysokie Mazowieckie – Pogoń Grodzisk Mazowiecki 
Sokół Aleksandrów Łódzki – Olimpia Zambrów 
Świt Nowy Dwór Mazowiecki – KS Wasilków 
Pelikan Łowicz – Lechia Tomaszów Mazowiecki 
Concordia Elbląg – Huragan Morąg 
Sokół Ostróda – Legia II Warszawa 
RKS Radomsko – Ursus Warszawa 
Broń Radom – Polonia Warszawa