Rusza przedsprzedaż biletów na mecz z Widzewem

W przyszłą środę (23 maja) Pelikan Łowicz zmierzy się na swoim boisku z Widzewem Łódź. Zachęcamy do kupna biletów w przedsprzedaży.

Przedsprzedaż wejściówek rozpoczyna się już dzisiaj (15 maja). Bilety można kupić w siedzibie budynku klubu przy ul. Starzyńskiego 6/8 w godzinach 10-14. Kasa będzie czynna w tych samych godzinach w kolejnych dniach, z wyjątkiem weekendu.

Przedstawiamy cennik biletów na szlagierowe spotkanie z głównym kandydatem do awansu do II ligi: bilet normalny – 30 złotych, bilet rodzinny (jedna osoba dorosła + jedno dziecko do 12. roku życia) – 30 złotych, bilet ulgowy (dla dzieci i młodzieży w wieku od 12 do 16 lat) – 15 złotych.

Przy zakupie biletu należy podać imię, nazwisko i numer pesel. Kibice wybierający się na spotkanie Pelikana z Widzewem przy wejściu na stadion zostaną poproszeni o przedstawienie dokumentu tożsamości. Nie będzie można opuścić obiektu w przerwie spotkania.

– Spodziewamy się sporej liczby kibiców Widzewa – mówi Zbigniew Czerbniak, prezes Pelikana. Dla kibiców gości przygotowano tysiąc biletów. Zajmą sektor za bramką od strony zakładu Agros Nova.

Spotkanie Pelikana z drużyną Franciszka Smudy rozpocznie się 23 maja o godzinie 18. Widzew po 28. kolejkach jest liderem grupy pierwszej III ligi. Łodzianie mają na swoim koncie 60 punktów, o dwa więcej od drugiej Lechii Tomaszów Mazowiecki.

Jesienią biało-zieloni przegrali z Widzewem 1:2, tracąc decydującą o porażce bramkę w ostatnich minutach meczu.

Działacze łowickiego trzecioligowca apelują do kibiców, aby 28 maja pojawili się pod stadionem wcześniej niż zwykle.