Siedem goli w meczu rezerw Pelikana. Wygrana na koniec rundy

Pelikan II Łowicz pokonał GLKS Andrespolię Wiśniowa Góra 4:3 (1:3) w ostatnim spotkaniu rundy jesiennej grupy łódzkiej IV ligi. W przedostatniej kolejce łowiczanie przegrali z Ceramiką Opoczno 0:4.

10 listopada podopieczni trenera Piotra Gawlika rozegrali ostatni wyjazdowy mecz o punkty w tym roku. Druga drużyna Pelikana przegrała z Ceramiką Opoczno 0:4. Gospodarze już po 22. minutach prowadzili 2:0.

Ceramika Opoczno – Pelikan II Łowicz 4:0 (2:0)
Patryk Wijata 9 i 55, Bartłomiej Gambka 22, Krzysztof Łukasik 80

Pelikan II: Orzeł – Gawlik, Wudkiewicz, Górowski, Rześny, K. Rutkowski (46 Perizhok), Matyjas (85 A. Rutkowski), Fabijański, Świdrowski (77 Musialik), Balik (77 Kochanek), Papuga (46 Rosa).

W ostatnią niedzielę (18 listopada) łowiczanie rozegrali ostatni w tym roku mecz przed własną publicznością. Na stadionie OSiR nr 1 podejmowali GLKS Andrespolię Wiśniowa Góra. Wynik meczu już w 6. minucie otworzył Bartosz Bujalski. Przed przerwą padły jeszcze trzy gole, ale ich autorami byli zawodnicy gości.

Gospodarze po zmianie stron skutecznie gonili wynik. W 58. minucie na listę strzelców wpisał się Piotr Gawlik, a dziesięć minut później bramkarza rywali ponownie pokonał Bujalski. Gola na wagę trzech punktów w 87. minucie meczu zdobył Maciej Balik.

Rezerwy Pelikana przezimują na dwunastym miejscu w tabeli grupy łódzkiej IV ligi. W 16 spotkaniach biało-zieloni zdobyli 17 punktów.

Pelikan II Łowicz – GLKS Andrespolia Wiśniowa Góra 4:3 (1:3)
Bartosz Bujalski 6 i 68, Piotr Gawlik 58, Maciej Balik 87 – dla gości bramki padały w 21, 21 i 39 minucie

Pelikan II: Orzeł – Gawlik, Wudkiewicz, Broniarek, Rześny, Perizhok, Bujalski, Kozieł, Świdrowski, Balik, Haczykowski (46 Musialik).