Sparingowa porażka z Polonią

W drugim meczu sparingowym Pelikan uległ Polonii Warszawa 3:1 (2:0). 

Patrząc przez pryzmat wyniku to nie ma się z czego cieszyć. Mieliśmy jednak wiele bardzo dobrych momentów. Graliśmy bardzo przyzwoicie i pokazaliśmy dużo dobrych rzeczy. Nie można też powiedzieć, że ktoś wyglądał słabiej. Po prostu zagraliśmy dobry i równy sparing z zespołem, który chce wejść do pierwszej ligi. Po meczu z Polonią powiem, że treningi przynoszą efekt, ale po starciu z Hutnikiem może już być inaczej. Przed sparingiem z Polonią miałem lekkie obawy czy wytrzymamy cały mecz w wysokim tempie, bo w poprzedzającym go tygodniu mieliśmy naprawdę bardzo ciężkie treningi. Wyglądaliśmy jednak bardzo dobrze i widać było progres. – podsumował Paweł Jakóbiak 

 

KS Polonia Warszawa SA – KS Pelikan Łowicz 3:1 (2:0); br.: Mateusz Michalski (7), Jakub Wawszczyk (23) i Junior Radziński (86) – Marek Grądzki (82).

Pelikan: Mateusz Wlazłowski – Jakub Pawlicki (46 Jakub Kłąb), Eryk Woliński, Przemysław Dwórzyński (80 Jakub Firak), Kamil Łojszczyk – Szymon Sołtysiński, Patryk Pomianowski, Artur Sójka (70 Jakub Rychlewski), Kacper Falkowski (46 Marek Grądzki) – Damian Kacperski, Maksymilian Czeczko (46 Jakub Garnysz).

fot. Mateusz Lis