Sześć goli Pelikana w ostatnim sparingu przed ligą

W ostatnim sprawdzianie przed startem rundy wiosennej III ligi Pelikan Łowicz pokonał Wisłę II Płock 6:3 (3:3).

Sobotnie (9 marca) spotkanie odbyło się na boisku w Chąśnie. Biało-zieloni w ostatnim test meczu pokonali czwartoligowe rezerwy Wisły Płock 6:3. Dwukrotnie na listę strzelców wpisał się Damian Szczepański, a po golu dołożyli jeszcze Krystian Stolarczyk, Sebastian Czapa (z rzutu karnego), Bartosz Broniarek i rekonwalescent Robert Kowalczyk.

W najbliższą sobotę (16 marca) drużyna Łukasza Chmielewskiego zagra pierwszy mecz o punkty w tym roku. Łowiczanie zmierzą się na wyjeździe z Mazurem Ełk. Początek o godzinie 13. W pierwszym meczu górą był Pelikan, który wygrał przy Starzyńskiego 2:1.

Pelikan Łowicz – Wisła II Płock 6:3 (3:3)
Damian Szczepański 14, 50, Krystian Stolarczyk 25, Sebastian Czapa 45 (rzut karny), Bartosz Broniarek 62, Robert Kowalczyk 85 – Patryk Szczepański 15, Adrian Szczutowski 30, Krystian Białas 43.

Pelikan I połowa: Patryk Orzeł – Damian Kozieł, Bartosz Broniarek, Krystian Stolarczyk, Michał Żółtowski – Dawid Kieplin, Krystian Mycka, Maciej Kaczorowski, Sebastian Czapa – Michał Wrzesiński, Damian Szczepański.

Pelikan II połowa: Mateusz Wlazłowski – Dawid Kieplin, Maciej Kaczorowski (70 Tomasz Wudkiewicz), Bartosz Broniarek, Michał Żółtowski – Damian Szczepański (60 Michał Adamczyk), Krystian Stolarczyk, Sebastian Czapa (70 Michał Fabijański), Jakub Bylewski, Grzegorz Wawrzyński (60 Filip Bućko), Robert Kowalczyk.