Sześciu nowych zawodników w Pelikanie!

oks_stalstalowawola_1415_5Sześciu zawodników podpisało umowy z Pelikanem Łowicz. Aż czterech nowych graczy ostatnio reprezentowało barwy II-ligowego Okocimskiego Brzesko. (Fot: okocimski.com)

Umowy z naszym klubem podpisali: Aleksander Kozioł, Mateusz Kasprzyk, Konrad Kurzywilk, Jurij Hłuszko (wszyscy Okocimski Brzesko), Bartosz Bujalski (Termy Ner Poddębice) oraz Konrad Wieczorek (Puszcza Niepołomice).

23-letni Kozioł jest bramkarzem i rozegrał 16 meczów w II lidze, Kasprzyk urodził się w 1995 roku i występuje na pozycji lewego obrońcy (19 występ w II lidze), Kurzywilk jest rok młodszy, a jego pozycja to prawy pomocnik (16 meczów w II lidze). Ostatnim graczem który trafił do nas z Brzeska jest ukraiński napastnik Hłuszko. 24-letni napastnik wystąpił w 18 meczów, w których strzelił sześć goli.

Dobrze znany w naszym regionie jest Bujalski, który grał ostatnio w Nerze Poddębice. Wystąpił w 9 meczach III ligi i strzelił 4 gole (w tym jednego w Łowiczu). Ostatnim nowym graczem jest Wieczorek, który występuje na pozycji bocznego obrońcy. W ostatniej rundzie bronił barw II-ligowej Puszczy Niepołomice, w której rozegrał 14 spotkań.

Wszystkim nowym zawodnikom życzymy udanych występów w „Biało-Zielonych” barwach!