Unia lepsza w derbach

Pelikan Łowicz przegrał na własnym boisku z Unią Skierniewice 0:3 (0:0).

Przegraliśmy derbowe spotkanie. Wiadomo, że takie mecz rządzą się swoimi prawami. Po normalnej i przyzwoitej pierwszej połowie, trzeba sobie jasno powiedzieć, że nie wyszliśmy na drugą część gry. W takich meczach trzeba grać twardo, trzeba być nieustępliwym od pierwszego do ostatniego gwizdka sędziego. W tym spotkaniu nasza nonszalancja oraz brak determinacji w drugiej połowie zdecydowały o porażce. Kluczowe bramki, to były trafienia, których nie powinno się tracić, na tym poziomie rozgrywek. Przechyliły one szalę zwycięstwa dla gości. – opowiedział Piotr Gawlik, trener KS Pelikan Łowicz

KS Pelikan Łowicz  Unia Skierniewice Non- Profit sp. zoo 0:3 (0:0); br.: Konrad Kowalczyk (54 głową), Andrzej Krajewski (73) i Miłosz Nowak (75).
Pelikan: Patryk Orzeł – Damian Kozieł (58 Adrian Marcioch), Eryk Woliński, Grzegorz Wawrzyński, Michał Żółtowski – Robert Ziółkowski (87 Mateusz Borcuch), Igor Tomaszewski, Radosław Kuciński, Maciej Wyszogrodzki (73 Krystian Mycka) – Kamil Łojszczyk, Tomasz Kolus.