Wróciliśmy z dalekiej podróży

W meczu 18 kolejki III Ligi Pelikan zremisował na własnym boisku ze Świtem Nowy Dwór 2:2 (0:2), mimo że przegrywał już 0:2. Bramki dla Pelikana zdobyli wychowankowie naszego Klubu- Piotr Tkacz i Krystian Mycka. W całym meczu wystąpiło 8 reprezentantów naszego powiatu.

Trzeba docenić ten punkt, bo wróciliśmy z dalekiej podróży, przegrywając 2:0, po dziwnej pierwszej połowie, gdzie było widać, że dwa tygodnie jesteśmy bez meczu ligowego. Nie wyglądało to tak, jak powinno, nie było takiej koncentracji, za łatwo traciliśmy bramki. Za to po przerwie to był zupełnie inny zespół, który pokazał inny charakter i jakość gry. W drugiej połowie zmiażdżyliśmy przeciwnika pod względem piłkarskim, stwarzając dużo sytuacji bramkowych, ale i pod względem fizycznym też dobrze wyglądaliśmy. Dlatego z drugiej połowy jestem bardzo zadowolony. Z przebiegu całego meczu pozostaje delikatny niedosyt, ale szanujemy ten punkt zdobyty w meczu z wiceliderem, na ciężkim boisku, z ciężkim przeciwnikiem. Dlatego jeszcze raz podkreślę – szanujemy ten punkt – skomentował po meczu Mykola Dremliuk, trener  KS Pelikan Łowicz.

KS Pelikan Łowicz – MKS Świt Nowy Dwór Mazowiecki 2:2 (0:2); br.: Piotr Tkacz (51) i Krystian Mycka (56 karny) – Radosław Kamiński (9) i Arkadiusz Ciach 41 (karny).
Pelikan: Patryk Orzeł – Krystian Mycka, Piotr Tkacz, Grzegorz Wawrzyński, Michał Żółtowski (46 Kuba Jóźwiak) – Piotr Piekarski, Patryk Pomianowski – Filip Kowalczyk, Dawid Kieplin (82 Krystian Kruk), Maciej Wyszogrodzki – Krystian Białas.