Wygrana potyczka z Jagiellonią II

W meczu 36 kolejki III Ligi Pelikan pokonał na własnym boisku Jagiellonię II Białystok 2:1 (2:0).

Ci kibice, którzy byli na stadionie widzieli, że łatwo nie było, że były ciężkie momenty, że je zatrzymaliśmy, że zostawiliśmy dużo zdrowia i „serducha”. Patrząc dzisiaj na Pelikan, mimo że ta druga połowa nie była najlepsza, pierwsza znakomita, ale druga już słabsza, uważam, że pokazaliśmy charakter, który mam ja i ma go zespół, i tego dowiedliśmy. Z tego się bardzo cieszę, bo jestem dziś z chłopców mega zadowolony. Do końca zostały dwie kolejki, a my jesteśmy już  bezpieczni. Myślę, że mała była szansa na utrzymanie i nikt głośno o tym nie mówił, ale udało się. Jestem bardzo z tego zadowolony i zmęczony… Zdobyte przez nas bramki mają swój smak, bo to one pokazały, że to co robimy, to co wymagamy od siebie, realizujemy na meczu i przynosi nam to punkty.  – opowiedział Paweł Jakóbiak, trener KS Pelikan Łowicz.

 

KS Pelikan Łowicz – SSA Jagiellonia II Białystok 2:1 (2:0); br.: Szymon Sołtysiński 2 (33 i 38) – Kacper Piórkowski (63).

Pelikan: Patryk Orzeł – Kamil Łojszczyk (57 Robert Ziółkowski), Eryk Woliński, Przemysław Dwórzyński, Artur Stawikowski – Patryk Pomianowski, Jakub Tabor – Jakub Garnysz (59 Kacper Falkowski), Radosław Kuciński (69 Tomasz Kolus), Adrian Olpiński (69  Tomasz Dąbrowski) – Szymon Sołtysiński.

 

fot. Paweł A. Doliński