Wygrana w próbie generalnej rezerw Pelikana

Drugi zespół Pelikana Łowicz pokonał w ostatnim sparingu przed ligą Stal Głowno 2:1. Już 17 marca łowiczanie zagrają pierwszy w tym roku mecz o punkty.

Spotkanie rozegrano 9 marca wieczorem na stadionie OSiR nr 1 w Łowiczu.

Grająca klasę niżej Stal Głowno od 10. minuty spotkania prowadziła 1:0. Na listę strzelców wpisał się Patryk Ignatowski. Biało-zieloni odpowiedzieli jeszcze przed przerwą. Bramkę wyrównującą wynik sparingowego pojedynku zdobył Michał Fabijański. Na początku drugiej części bramkarza rywali pokonał Wojciech Guzek. Wynik 2:1 utrzymał się do ostatniego gwizdka sędziego.

Podopieczni Piotra Gawlika 17 marca rozegrają pierwszy mecz rundy wiosennej IV ligi. Pelikan II zmierzy się na wyjeździe z Borutą Zgierz. Jesienią łowiczanie wygrali u siebie 3:1.

Pelikan II Łowicz – Stal Głowno 2:1 (1:1)
Michał Fabijański 39, Wojciech Guzek 47 – Patryk Ignatowski 10

Pelikan: Orzeł – Gawlik (60 Górowski), Górowski (46 Janik), Woliński, Fabijański, Perizhok, Brzozowski (46 D. Nasalski), Panek (46 Guzek), zawodnik testowany (46 M. Sekuła), Rześny (70 P. Nasalski), P. Nasalski (46 Musialik).