Z Mamrami na remis

W meczu 7 kolejki III ligi Pelikan zremisował na własnym boisku Mamrami Giżycko 1:1.
Przespaliśmy pierwszą połowę spotkania, pomimo dobrych pierwszych dziesiąć minut. Straciliśmy także dość przypadkową bramkę po rzucie różnym. Druga odsłona już lepsza w naszym wykonaniu co przełożyło się na kilka niezłych sytuacji oraz dwa rzuty karne, niestety wykorzystaliśmy tylko jeden. Dzisiejszego dnia byliśmy za mało konkretni oraz bardzo niedokładni pod bramką gości, co w rezultacie było przyczyną braku zwycięstwa. – opowiedział Piotr Gawlik, trener KS Pelikan Łowicz

KS Pelikan Łowicz – GKS Mamry Giżycko 1:1 (0:1); br.: Kamil Łojszczyk (61 karny) – Krystian Wiszniewski (23).

Pelikan: Patryk Orzeł – Grzegorz Wawrzyński, Eryk Woliński, Michał Żółtowski – Robert Ziółkowski (74 Maciej Wyszogrodzki), Igor Tomaszewski (58 Kamil Łojszczyk), Krystian Mycka, Patryk Pomianowski, Tomasz Kolus – Tomasz Dąbrowski (17 Damian Kozieł, 74 Piotr Białousko), Adrian Marcioch (58 Marcel Sluga).