Za tydzień derby Unia – Pelikan. Bilety dostępne w przedsprzedaży

5 września Pelikan Łowicz zmierzy się na wyjeździe z Unią Skierniewice w meczu 6. kolejki III ligi. Bilety na derbowy pojedynek można kupić w przedsprzedaży w budynku klubowym.

 

Po dwunastu latach przerwy kibice z Łowicza i Skierniewic doczekali się derbów regionu na szczeblu III ligi.

Ostatni raz biało-zieloni zmierzyli się z Unitami na trzecioligowym froncie w sezonie 2006/2007. W ostatnim meczu rundy jesiennej Pelikan zremisował u siebie z Unią 0:0. Dla biało-niebiesko-żółtych było to jednocześnie ostatnie spotkanie w III lidzie. Po rundzie jesiennej skierniewiczanie wycofali się z rozgrywek.

– Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom naszych kibiców bilety na derbowy mecz z Unią Skierniewice będzie można kupić już w tym tygodniu w siedzibie klubu przy ul. Starzyńskiego – informuje Zbigniew Czerbniak, prezes Pelikana.

Bilety w cenie 10 złotych będzie można nabyć w budynku klubowym w piątek, sobotę, poniedziałek, wtorek i środę w godzinach od 10 do 15, a także w kasie przed niedzielnym meczem z Ursusem Warszawa (godz. 11:15).

Zainteresowani mogą kontaktować się też z prezesem Zbigniewem Czerbniakiem pod numerem telefonu 606 261 383. Do kupienia biletu nie jest wymagany dokument tożsamości.

Smaczku derbowej rywalizacji dodaje fakt, że w letnim okienku transferowym działacze klubu ze Starzyńskiego chcieli pozyskać Macieja Wyszogrodzkiego i Patryka Pomianowskiego. Obaj to wychowankowie Pelikana, którzy są podstawowymi graczami Unii.

Mecz Unia Skierniewice – Pelikan Łowicz odbędzie się 5 września na stadionie przy ul. Pomologicznej. Pierwszy gwizdek sędziego o godzinie 17.

Gorąco zachęcamy wszystkich kibiców „Peli” do kibicowania naszym piłkarzom w starciu z rywalem zza miedzy! Liczymy na Was!