Zagramy w półfinale wojewódzkiego Pucharu Polski

Pelikan Łowicz pokonał Wartę Sieradz 3:1 (2:0) w ćwierćfinale wojewódzkiego Pucharu Polski. W kolejnej rundzie rywalem łowiczan będzie Lechia Tomaszów Mazowiecki.

Spotkanie pierwotnie zaplanowane na 17 kwietnia, odbyło się wczoraj (8 maja) w Sieradzu.

Do przerwy łowiczanie prowadzili po bramkach Michała Wrzesińskiego i Michała Żółtowskiego. W pierwszej akcji po zmianie stron bramkę kontaktową dla czwartoligowca zdobył Marcin Kacela. Wynik meczu w 62. minucie ustalił Maciej Kaczorowski.

Biało-zieloni w półfinale regionalnych rozgrywek Pucharu Polski zmierzą się z Lechią Tomaszów Mazowiecki. Spotkanie to odbędzie się 29 maja o godzinie 17:30 na stadionie przy ul. Starzyńskiego.

W drugim półfinale Warta Działoszyn podejmie Unię Skierniewice.