Zapraszamy na mecz z MKS Ełk

Zapraszamy na zaległe spotkanie 14. kolejki III ligi, w którym Pelikan Łowicz podejmie MKS Ełk. Mecz odbędzie się 4 marca na boisku OSiR nr 1 w Łowiczu. Początek o godzinie 11:15.

Chciałoby się powiedzieć – do trzech razy sztuka!

Pojedynek między trzecioligowcami z Łowicza i Ełku w pierwotnym terminie miał odbyć się 29 października ubiegłego roku. Plany zawodnikom pokrzyżowały obfite opady deszczu, które zamieniły łowickie boisko w bajoro.

Mecz przełożono na 25 listopada, już po zakończeniu rundy jesiennej. Ale w tym terminie również nie udało się rozegrać spotkania, ponieważ drużynę Mazurskiego Klubu Sportowego zdziesiątkowała choroba. Mecz przełożono na 4 marca.

Obie jedenastki spotkają się więc tydzień przed startem rundy rewanżowej. Mecz wyjątkowo odbędzie się na sztucznej murawie stadionu OSiR nr 1 przy ul. Jana Pawła II 3. Kibice wejdą na obiekt od ul. Powstańców 1863 r. Bilety w cenie 12 zł (normalny), 10 zł (rodzinny) oraz 5 zł (ulgowy).

MKS Ełk to czternasty zespół pierwszej grupy III ligi. Zespół z Mazur w szesnastu spotkaniach tego sezonu wywalczył 18 punktów. Rywale tracą do dwunastego Pelikana zaledwie 3 punkty.

Pierwszy gwizdek sędziego zabrzmi w niedzielę tradycyjnie o godzinie 11:15.