Zapraszamy na mecz z Victorią Sulejówek

W najbliższą niedzielę (24 marca) Pelikan Łowicz podejmie na własnym boisku Victorię Sulejówek. Będzie to pierwszy w tym roku mecz o punkty podopiecznych trenera Łukasza Chmielewskiego przed własną publicznością.

Po zimowej przerwie biało-zieloni wracają na stadion przy ul. Starzyńskiego. Na inaugurację rundy wiosennej łowiczanie pokonali na wyjeździe MKS Mazura Ełk 2:1 po bramkach Damiana Szczepańskiego i Grzegorza Wawrzyńskiego.

Najbliższym rywalem „Ptaków” będzie Victoria Sulejówek. Niżej notowany zespół Krzysztofa Dębka sprawił sporą niespodziankę remisując z Polonią Warszawa 2:2. Victoria prowadziła już 2:0, a wicemistrzowie jesieni uratowali jeden punkt w końcówce meczu. W spotkaniu z Czarnymi Koszulami w ekipie z Sulejówka zagrało dwóch byłych piłkarzy Pelikana: Rafał Parobczyk i Michał Dobkowski.

Niedzielny (24 marca) mecz 19. kolejki III ligi między Pelikanem a Victorią odbędzie się na stadionie miejskim przy ul. Starzyńskiego 6/8. Bilety w cenie 12 złotych (normalny), 5 zł (ulgowy) i 10 zł (rodzinny) do nabycia przed spotkaniem.

Pierwszy gwizdek sędziego tradycyjnie o godzinie 11:15.