Zwycięstwo w pierwszym wiosennym meczu

Pewnym zwycięstwem rozpoczął nową rundę Pelikan Łowicz. Ptaki pokonały na wyjeździe Olimpię Zambrów 3:0 (0:0).
 – Pierwszy mecz po przerwie to zawsze wielka niewiadoma. Do tego doszło nam trochę zmian kadrowych i ciekawe było jak zespół zareaguje na to, kto będzie liderem. Ale chłopaki pokazali, że potrafią grać w piłkę i dlatego wygraliśmy. Zmiany okazały się bardzo dobre. Wszyscy, którzy weszli dali jakość, dali impuls dla zespołu, żeby wygrać. Trzy punkty zdobyte, zero z tyłu – to wymarzony początek. Oczywiście nie nakręcamy się, bo za tydzień czeka nas mega ciężkie spotkanie z Pogonią Grodzisk, tak że już myślimy o następnym meczu. A za dzisiaj gratuluję chłopakom, bo naprawdę wykonali kawał dobrej roboty. Dzisiaj byliśmy rodziną, zespołem, co widać było na boisku i z tego jestem bardzo zadowolony – skomentował trener Dremliuk. 

ZKS Olimpia Zambrów – KS Pelikan Łowicz 0:3 (0:0); br.: Dawid Kieplin (49), Krystian Białas (81) i Damian Zagórski (90+3).
Pelikan: Eryk Niemira – Krystian Mycka, Grzegorz Wawrzyński, Piotr Tkacz, Maciej Wyszogrodzki – Filip Kowalczyk (74 Damian Zagórski), Piotr Piekarski, Patryk Pomianowski, Kamil Woźniak – Michał Żółtowski (77 Krystian Białas), Dawid Kieplin (87 Kuba Wardzyński).
Sędziował: Dawid Wiśniewski (Olsztyn). Żółte kartki: Przemysław Jastrzębski – Olimpia oraz Grzegorz Wawrzyński (5) i Kuba Wardzyński (1) – obaj Pelikan.

fot.www.olimpiazambrow.net