Zwycięstwo z Liderem

Drugie sparingowe zwycięstwo odniósł Pelikan Łowicz. W Łodzi biało- zieloni pokonali Lidera Włocławek 4:2(2:0).Strzelcem bramek dla Pelikan byli: dwukrotnie Damian Warchoł, Krystian Kruk oraz Kuba Wardzyński. 

Jestem zadowolony ze sparingu, bo bardzo fajnie prowadziliśmy grę, szczególnie, że próbowaliśmy rozgrywać od bramki. Fajnie funkcjonowała taka trójka  w środku: Piotr PiekarskiPatryk Pomianowski i Damian Warchoł. Po kontuzjach trochę brakowało nam zawodników do gry, ale ci, którzy wcześniej mniej grali, teraz pokazali, że też można na nich liczyć, że potrafią grać i nie przez przypadek są w Pelikanie. Bardzo ładne akcje, bardzo fajne bramki. Minusem jest fakt, że jednak straciliśmy dwie, ale nie można tego uniknąć, bo to jest piłka. Mieliśmy jeszcze kilka okazji do strzelenia, których nie wykorzystaliśmy, ale ogólnie można uznać, że był to bardzo udany sparing, bardzo dobra nasza gra. W zespole Włocławka grało kilku byłych zawodników Pelikana, którzy chcieli pokazać się, ale my pokazaliśmy klasę, byliśmy lepszym zespołem i zasłużenie wygraliśmy – skomentował trener Dremliuk

KS Pelikan Łowicz – UKS Lider Włocławek 4:2 (2:0); br.: Damian Warchoł 2 (5 i 52), Krystian Kruk (39) i Kuba Wardzyński (72) – (81 samobójcza) i (86).
Pelikan: zawodnik testowany – Kuba Wardzyński. Krystian Mycka, Piotr Tkacz (55 Michał Żółtowski), Damian Kozieł – Kuba Jóźwiak, Piotr Piekarski (70 Grzegorz Wawrzyński), Patryk Pomianowski (70 Jan Sejdak), Filip Kowalczyk (55 Maciej Wyszogrodzki) – Damian Warchoł, Krystian Kruk.

fot. Michalina Kędziora