Cenna wygrana w Radomiu

W deszczowy piątkowy wieczór Pelikan Łowicz wygrał na wyjeździe z Bronią Radom 1:0 (0:0).

Zwycięską bramkę dla Pelikana zdobył w 72 minucie Krystian Białas.

Bardzo ciężkie spotkanie na zalanym boisku. Gospodarze zdominowali nas w pierwszej połowie swoją agresywną grą, na co nie byliśmy w stanie odpowiednio zareagować. W przerwie skorygowaliśmy nasze ustawienie, zdobyliśmy zwycięską bramkę po stałym fragmencie gry. Najważniejsze zdobyte trzy punkty, które powoli przybliżają nas do utrzymania. – opowiedział Piotr Gawlik, trener KS Pelikan Łowicz.

RKP Broń 1926 Radom – KS Pelikan Łowicz 0:1 (0:0); br.: Krystian Białas (72 głową).
Pelikan: Patryk Orzeł – Damian Kozieł, Grzegorz Wawrzyński, Michał Żółtowski, Maciej Wyszogrodzki Patryk Pomianowski (90+2 Krystian Rutkowski), Jakub Bylewski (55 Krystian Białas) – Dawid Kieplin (90+4 Antoni Knera), Kuba Wardzyński, Tomasz Kolus – Piotr Piekarski.