Cztery karne na marne

W zaległym meczu 12 kolejki III ligi Pelikan przegrał na wyjeździe z Jagiellonią II 2:1 (1:0). Nasz zespół w tym meczu nie wykorzystał czwartego już rzutu karnego w tej rundzie. 

To był ciężki mecz, wyrównany. Może nie było dużo sytuacji bramkowych ani w jedną, ani w drugą stronę, ale zbyt łatwo straciliśmy bramki. Do tego nie strzeliliśmy karnego. W drugiej połowie mieliśmy mało konkretów.  W polu karnym nie było dogrania, nie mogliśmy wypracować klarownych sytuacji. Szkoda, bo jednak na ten jeden punkt, uważam, zasłużyliśmy. Ale cóż, wracamy, czeka nas jeszcze ciężkie spotkanie w niedzielę. Musimy się szybko zregenerować i być gotowym, żeby walczyć w niedzielę z Pogonią.  – skomentował po meczu Mykola Dremliuk, trener  KS Pelikan Łowicz.

SSA Jagiellonia II Białystok – KS Pelikan Łowicz 2:1 (1:0); br.: Maciej Twarowski (24 głową) i Szymon Sobczak (58) – Dawid Kieplin (56).
Pelikan: Patryk Orzeł – Krystian Mycka, Piotr Tkacz, Grzegorz Wawrzyński, Michał Żółtowski (60 Kuba Jóźwiak) – Patryk Pomianowski, Kuba Wardzyński (46 Kamil Woźniak) – Filip Kowalczyk, Dawid Kieplin, Maciej Wyszogrodzki – Krystian Białas (60 Krystian Kruk).

fot. Radosław Domińczak