Porażka na zakończenie rundy

W zaległym meczu 17 kolejki III ligi Pelikan przegrał wyjazdowy mecz z liderem z Grodziska 4:0 (1:0). 


– Jesteśmy rozczarowani i bardzo źli takim zakończeniem rundy jesiennej, bo na pewno nie zasłużyliśmy na taki wynik w tym meczu. Wygrał zespół bardzo skuteczny, ale bramka stracona do szatni i od razu kolejna w drugiej połowie tak naprawdę już ustaliła mecz. Musieliśmy się otworzyć, przeciwnik czekał na kontry, a ponieważ mają jakość w zespole, wyprowadzili kontry i kończyli je bramkami. Zbyt łatwo dochodzili jednak do tych sytuacji. Nasza gra wyglądała słabo w ofensywie, nie mamy takiej jakości i gra z zespołami z górnej półki pokazuje to, z czym mamy największy problem. Wiemy o tym od dłuższego czasu, od początku rundy, ale mamy taką kadrę a nie inną. Przeciwnik dosyć łatwo dochodził do sytuacji, gubiliśmy krycie, byliśmy za daleko, nie byliśmy sobą i ogromna szkoda, że w taki sposób zamykamy jesień – zapowiedział Mykola Dremliuk, trener  KS Pelikan Łowicz.

GKS Pogoń Grodzisk Mazowiecki – KS Pelikan Łowicz 4:0 (1:0); br.: Patryk Szymański (41), Michał Wrzesiński (52), Michał Strzałkowski (75) i Bartłomiej Urbański (78).
Pelikan: Patryk Orzeł – Krystian Mycka, Piotr Tkacz, Grzegorz Wawrzyński, Michał Żółtowski (56 Kamil Woźniak) – Patryk Pomianowski, Piotr Piekarski – Filip Kowalczyk (85 Krystian Kruk, Kuba Wardzyński (56 Kuba Jóźwiak), Maciej Wyszogrodzki – Krystian Białas (56 Dawid Kieplin).

Fot. Radosław Domińczak