Przełamanie w derbach

W sobotnim derbowym meczu KS Pelikan pokonał na wyjeździe KS Kutno 2:1 (1:1).Bramki dla biało- zielonych zdobyli Piotr Piekarski oraz Krystian Białas. 

 

Bardzo dobra praca zespołu w dzisiejszym meczu. Chłopaki w pełni zrealizowali założenia taktyczne, dali z siebie 100% i jako sztab jesteśmy z nich bardzo zadowoleni. Jeżeli chodzi o faul bramkarza, to ocenę sytuacji pozostawiam trenerowi bramkarzy, ale z naszej perspektywy nasz bramkarz był pierwszy przy piłce i nie było mowy o faulu, a jeżeli był to tylko na bramkarzu. Przed nami kolejny mecz z Błonianką, na który również jedziemy z celem wygrania. – ocenił  Maciej Grzegory

KS Sand-Bus Kutno – KS Pelikan Łowicz 1:2 (1:1); br.: Kamil Sadziński (45+2) – Piotr Piekarski (4) i Krystian Białas (46).
Pelikan: Eryk Niemira – Damian Kozieł, Grzegorz Wawrzyński, Piotr Tkacz, Michał Żółtowski – Patryk Pomianowski, Piotr Piekarski (88 Krystian Rutkowski) – Dawid Kieplin (71 Bartłomiej Lisowski), Kuba Wardzyński, Tomasz Kolus – Krystian Białas (62 Krystian Kruk).